Najbliższa premiera

Kiedy zniknę  /   Kiedy wrócę


Premiera 18 maja 2018!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystko wina kota

Premiera 24 maja 2017!

Czasami życie pisze najlepsze scenariusze!

Romantyczna komedia omyłek

Bestsellerowa pisarka, Lidia Makowska, od lat tworzy popularne wśród kobiet powieści, wydając je pod pseudonimem Róża Mak. Właśnie kończy pisać kolejną książkę i już zaczyna się martwić, co tym razem zarzuci jej Jack Sparrow – czołowy bloger bezlitośnie punktujący niedociągnięcia wszystkich poprzednich powieści.

Jednocześnie namawiana przez agentkę i przyjaciółkę, Karolinę, przygotowuje się do telewizyjnego wywiadu, aby ujawnić wszystkim fanom swoją prawdziwą twarz. Żąda jednakże, aby wywiad poprowadził Jack, który jako krytyk literacki także występuje incognito.

„Wszystko wina kota!” to optymistyczna historia o zaufaniu i przyjaźni, a także o tym, jak cienka może być granica dzieląca dwa pozornie odległe światy.
A gdzie w tym wszystkim wina futrzaka?
Przeczytajcie

Dziękuję wszystkim za wspaniały premierowy czas. Spotkanie w Empiku, bardzo liczne i bardzo dynamiczne. Występ w TV Echo24, gdzie opowiadałam o moich książkach. Spotkania z koleżankami i kolegami „po piórze”, inspirujące i bardzo wesołe. I występ na żywo w porannym programie Echo24 wraz z dziewczynami z mojej kochanej grupy czytelniczej, zwanej Sektą Agnes.
Dziękuję Wam za wszystko!!! 

Kolejna premiera już 24 maja!

 

Najbliższa premiera:


Boys from hell-Agnieszka Lingas-ŁoniewskaJuż 2 lutego ukaże się gorący teksański romans, zatytułowany „Boys from Hell”. Jeśli czekacie na coś, co Was rozgrzeje, to gwarantuję, że historia Jaxa i Anny na pewno to uczyni.

W dniu premiery będę podpisywać książkę we wrocławskim Empiku Renoma o godzinie 18.

Zapraszam