Serdecznie zapraszam Biblioteki do organizowania spotkań autorskich. W tej sprawie proszę o kontakt e-mail: agnieszka@lingasloniewska.pl

Spotkania autorskie 2017:

3.04. godz. 18 Warszawa-Bielany, ul. Petofiego 3
TRASA OPOLSKA:
05.04
BP w Zębowicach (DKK) godz. 16.00
BP w Praszce godz. 18.30
06.04.
GBP w Lubszy (DKK)godz. 16.30
GBP w Popielowie – filia w Karłowicach (DKK) godz. 18.30
07.04.
MiGBP w Grodkowie (DKK) godz. 16.30
MBP w Brzegu (DKK) godz. 18.30
10.04 – g. 17.30, Wisznia Mała, Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Szkolna 1 (Rozczytana Aglomeracja)
11.04 – g. 16.00, Wrocław, Filia nr 7 MBP, ul. Suwalska 5 (Rozczytana Aglomeracja)
20.04. godz. 17 Biblioteka Poręba
21.04 godz. 17 Biblioteka Zawiercie, ul. Szymańskiego 2
24.04. godz. 17 Nowiny (koło Kielc), ul. Białe Zagłębie 25
25.04 – g. 11.00, Przeworno, Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Kolejowa 4D (Rozczytana Aglomeracja)
26.04. godz. 17 Wałbrzych
28.04. godz. 17:30 Kaliska (zach.-pomorskie)
TRASA KASZUBSKA:
8.05. godz.16 Łęczyce, ul.Skłodowskiej 1
8.05. godz.18 Wejherowo, ul. Dworcowa 7
9.05. godz.15:45 Gniewino, ul. Sportowa 1
9.05.godz.18 Szemud, ul. Kwidzyńskiego 1
10.05. godz. 16 Stężyca, ul. Sobieskiego 15
12.05. godz. 17, Kępno, ul. Kościuszki 7
TRASA PODKARPACKA:
15.05. godz. 16, Dynów
16.05., godz. 13.00, BP w Woli Mieleckiej
16.05., godz. 17.00, MBP w Nisku, ul. Kościuszki 1a
17.05, godz. 17.00 MBP w Łańcucie
18.05, godz. 17.00 GBP w Lubeni.
19.05. godz. 17. BPGiM w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 6.
20.05. Targi Książki w Warszawie- Stoisko wydawnictwa Novae Res godz. 12:20 do 14
24.05. Empik Wrocław-Renoma, godz. 18
25.05. Empik Poznań,godz. 18. Plac Wolności
26.05. Empik Silesia Katowice, godz. 18 ul. Chorzowska 107
29.05. godz. 17 GOK Miedźno, ul. Filipowicza 5
5.06. godz. 17 Głogów-Klub Konesera Kryminału.
7.06. godz.17 Wrocław – Biblioteka, ul. Jesienna 22
12.06. godz. 16 Kuźnica Czeszycka 1, Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego
13.06. godz. 18 Sobótka-Muzeum ślężańskie, ul. Sw. Jakuba 18
20.06
MBP w Wieruszowie ul. 19 stycznia 7/8 godz. 16.30
GBP w Strzelcach Wielkich ul. Częstochowska 7, godz. 19.30
21.06
GBP w Strzałkowie ul. Kopernika 2 a, godz.16.30
GBP w Sędziejowicach ul. Wieluńska 7, godz. 19.30
22.06
MiGBP w Szadku ul. Prusinowska 4, 16.30
MBP Łódź-Bałuty FB nr 19 ul. Wodnika 7, godz. 19.00
26.06. godz. 17 Lipowa koło Żywca
13-15.09 – trasa opolska-6 spotkań (szczegóły niebawem)
TRASA MAZURSKA:
2.10. godz. 15 Barciany
2.10. godz. 17 Reszel, ul. Kolejowa 2 (woj. warmińsko-mazurskie)
3.10. godz. 16 Korsze (woj. warmińsko-mazurskie)
3.10. godz. 18 Srokowo (woj. warmińsko-mazurskie)
4.10. godz. 17 Węgorzewo (woj. warmińsko-mazurskie)
5.10. godz. 16 Kandyty (woj. warmińsko-mazurskie)
12.10. godz. 18 Warszawa-Bemowo
6.11. godz. 15:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Gniewnie
6.11. godz. 18 Biblioteka Publiczna Gminy Mikołajki Pomorskie
7.11. godz. 17 WiMBP w Gdańsku, Filia nr 63
8.11. godz. 17 Ośrodek Kultury w Rytlu, Biblioteka
9.11. godz. 17 Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku
10.11. godz. 18:30 Rumia-Stacja Kultura
TRASA ZACHODNIO-POMORSKA:
14.11 Chojna, godz. 17.00
15.11 Pyrzyce, godz. 17.00
16.11 Trzebiatów, godz. 17.00
17.11 Stanomino, godz. 17.00
17.11 Białogard, godz. 19.00
18.11 Darłowo, godz. 12.00

Reszta w fazie ustaleń, będę informować na bieżąco

W tym półroczu zbieram karmę na spotkaniach autorskich dla tej fundacji: Matuzalki